Deelnemers van de beurs Obdam
Zondag 24 maart 2019

Wapen van Obdam 

Dorpstraat 132

 

Gemstonebeads
Edelstenen, Mineralen
www.gemstonebeads.nl
info@gemstonebeads.nl

 

Nora Blokker
Energetish Therapeut Coach en Trainer
0644209043
norablokker@gmail.com

 

Tjibbe de Boer
Medium Tarotkaarten
072-5117419
hennyentjibbe@gmail.com

 

Lida Eydenberg
Heldervoelend, vermogend healing
natuurgeneeskundige
lida@natuurlijkgezond.nu
072-5816297

 

Guido Engel
Magnetiseren foto’s invoelen
g-engel1986@hotmail.com
0638625900

 

CBD Wereld Enkhuizen
Informatie over diverse CBD producten
info@cbdwereld.com
0645457752

 

Anneke biersteker
medium encoustic schilderen annekebiersteker@hetnet.nl
0226-318070

 

Ellen Rigter
Medium
e.rigter@outlook.com

 

Joke van Duyen
Consult, Helderziende waarneming, Psychometrie Voorwerpen / Foto's
0614441637
bvduynen@gmail.com


Paul Botterman
Aurareading
Droom uitleg
Tarot herstelde orde
p.botterman2@outlook.com


Karin Ovinge.
Droomvangers
info@karinovinge.nl

 

Gerard laan
Medium
Gerardlaan@hotmail.com

 

Marja Topal
Tenen lezen met inzicht in je leven
0649078211
marjatopal@hotmail.com


Jolanda Westera
Magneet sieraden
0640067890
jolandamagneeetsieraden@outlook.com

Nimda Warmels
Natuurgeneeskundige Therapeut
06 30712592


Ingrid Bijl
0650205610
Info@goed4You.nl
Promoten Herbalife ideaal ontbijt


Valerie van Wijnbergen
Kaarten reading of regenboog reading,healing
0657003792
info@praktijklightofangels.nl